Nešťastný vstup do ligy Vyšehradských zápasníků

Poslední lednovou sobotu (27. 1.) jsme absolvovali první letošní kolo ligy seniorů družstev ve volném stylu. K tomuto kolu jsme bohužel nejeli do Brna v kompletní sestavě. Chyběla nám lehká váha a těsně před turnajem se nám zranila naše posila z KA Bohemians Praha Tomáš Kott. Přesto náš tým výborně bojoval – v prvním utkání jsme podlehli obhájcům titulu z Vítkovic, potom jsme porazili tým Hradce Králové a v posledním utkání jsme remizovali s domácím týmem Brna. “Pevně věřím , že v dalším kole v Hradci Králové nastoupíme v kompletní sestavě,” hodnotí Jakub Krucký z Vyšehradu.

Výsledky prvního kola:
Sokol Vyšehrad/KA Smíchov – Sokol Vítkovice                2:8
Sokol Vyšehrad/KA Smíchov – Sokol Hradec Králové    7:2
Sokol Vyšehrad/KA Smíchov – TAK Hellas Brno               5:5

Sestava týmu Sokol Vyšehrad/KA Smíchov:
Juřík M., Honsa P., Šmejkal Š., Jedlička T., Plop I., Otipka H., Akhmedov B., Táborský M., Tsimokh M.

Trenéři týmu: Jakub Krucký, Bedřich Pištík