Předškoláci dostali diplomy a rozutekli se na prázdniny

Naši předškoláci cvičí krásně celý rok, ale prozatím jsme se nezúčastnili velkých závodů! Přede dveřmi jsou prázdniny a tak jsme chtěli, aby nám předvedli, jak se zlepšili a tak jsme vyhlásili na 23. 5. 2017 malou prověrku jejich získaných dovedností. Bylo pěkné vidět, jak se Ti špunti snažili.

Všechny děti dostaly diplom za krásné cvičení a ještě nějaké drobnosti pro potěšení. “Myslím, že spokojenost byla na obou stranách, jak dětí, tak cvičitelů a i rodičů!” řekla Míša Pabstová, cvičitelka a dlouholetá členka našeho Sokola.

Poslední cvičební hodina byla 20. 6. 2017. Cvičení se zvířátky se pro toto cvičební období ukončilo. Dětem se za jejich celoroční snažení předaly diplomy a maličkosti za provádění a vyplňování předepsaných úkonů z tohoto programu. Na další cvičební hodiny v pravidelný čas se můžete těšit už od 12. 9. 2017!