Vyšehradští mohou zapisovat darování krve v roce 2021

Členové naší jednoty se pravidelně zapojují do inciativy Sokolská kapka krve. Nyní mohou zapisovat své odběry pro první pololetí 2021 do tabulky níže.

Sokol Vyšehrad se pravidelně zapojuje do iniciativy Sokolská kapka krve. Členové Sokola Vyšehrad mohou svůj odběr uskutečněný v období od 1. 1. 2021 do 31. 7. 2021 zapisovat do tabulky níže. Své odběry je nutné zaznamenat do 15. 8. 2021….

Google tabulka.

Co je projekt Sokolská kapka krve?

Inciativa zdravotní komise ČOS, která eviduje, kolik sokolů a sokolek darovalo krev. Stačí darovat krev či její složky (destičky či krevní plazmu) a svůj odběr pouze zaevidovat. ČOS dvakrát ročně dělá žebříček nejúspěšnějších jednot.

Máte otázky typu: Mohu darovat krev? Kdo stojí za projektem? Prodělal/a jsem Covid 19, je má krev hodnotnější? Podívejte se web ČOS – zde.