Zápasníci bojují o bronzovou medaili (4. kolo ligy)

Dne 24. 9. 2016 proběhlo 4. kolo ligy seniorů ve volném stylu. Pořádání 4. kola byl pověřen náš domácí tým TJ Sokol Vyšehrad/KA Smíchov.  Zápasilo se v naší domácí tělocvičně TJ Sokol Vyšehrad. Poprvé v letošní sezóně jsme měli obsazeny všechny váhy a bylo to znát. Skončili jsme na vynikajícím třetím místě a v celkové tabulce se držíme také na třetím místě. Rádi bychom poděkovali všem, kteří se na tomto kole podíleli organizačně i sportovně. Poslední 5. kolo se uskuteční dne 26. 11. 2016 a pořadatelem bude tým Bohemians Praha. Budeme moc rádi, pokud nás přijdete povzbudit.

Jednotlivé výsledky:

Sokol Vyšehrad/ KA Smíchov – Teplice  3:7
Sokol Vyšehrad/ KA Smíchov  – Brno 6:4
Sokol Vyšehrad/ KA Smíchov – Vítkovice 1:9
Sokol Vyšehrad/ KA Smíchov – Bohemians Praha/ Hradec Králové 6:4

Průběžná tabulka po 4.kole:

1. SO Zápas Teplice                                                                      26 bodů
2. T.J. Sokol Vítkovice                                                                  26 bodů
3. TJ Sokol Vyšehrad/ KA Smíchov                                           15 bodů
4. KZ Bohemians Praha/ TJ Sokol Hradec Králové                  7 bodů
5. TAK Hellas Brno                                                                        6 bodů