Začíná nový školní a cvičební rok.

Začátkem září se naplno rozjíždí cvičení v naší sokolovně. Basketbalisté již plně trénují a ostatní oddíly naplno zahájí pravidelné tréninky do konce září. Některé z nich taktéž pořádají nábor do svých řad. Čtěte zde!

Pravidelná cvičení startují už od začátku září

Basketbalisté jsou v plné přípravě již od srpna, jelikož v září se již roztáčí kolotoč zápasů. Podrobné info o trénincích i zápasech najdete na novém webu www.basketvysehrad.cz, na FB či IG.

Zápasníci, kteří měli loni úspěšnou sezonu, začínají hned v pondělí – 2. 9. Čas je stejný jako obvykle od 18:00 – 19:30 v malé tělocvičně. Trénuje se nadále ve čtvrtek a pátek. Bližší info zde na webových stránkách nebo na FB oddílu.

Oddíl sportovní gymnastiky a TeamGymu zahajuje cvičení již ve čtvrtek 5. 9. Pravidelné tréninky probíhají v pondělí 16:45 – 19. a ve čtvrtek 17 – 19 pro děti. Dospělí cvičenci mají posunutý trénink o hodinu. Bližší informace opět získáte na webových stránkách oddílu či na FB.

Ve druhém týdnu, konkrétně v úterý 10. 9., si mohou přijít zacvičit ti nejmenší. Cvičení je pro předškolní děti a rodiče a děti i mladší žactvo navštěvující 1. a 2. třídu (tzv. RDPD). Cvičitelé se cvičenci se scházejí pravidelně v úterý od 16:30 do 18:00.

Jako poslední se rozjídějí tréninky šachistů. Ti startují až v týdnu od 16. 9. 2019 s tím, že tréninky budou v úterý (individuál), ve středu (slabší skupinka) a v pátek (elitní skupina), vždy od 16:00 hod.

Volejbalisté a vzpěrači se schází dle sezóny. Volejbalistům pozimní část přípravy začíná od října.

Děti, pojďte cvičit s námi!

Některé oddíly přijímají děti, které mají dispozice pro daný sport.

Zejména dívky jsou vítány v oddílu sportovní gymnastiky a TeamGymu. Pro nábor přijďte se svými dětmi (rok narození 2011-2013) v pátky 13. či 20. 9. od 16:00-17:00. Bližší informace na FB události.

Chlapce přijímá takétž basketbalový oddíl. Pozor, na nábor musíte zamířit do tělocvičny ZŠ Plamínkové. Informace poskytne Kryštof Mach.

Průběžný nábor probíhá taktéž v oddílu šachu. Nicméně zde se mohou hlásit nejlépe ti, kteří mají dostatečnou znalost pravidel hry. Bližší informace najdete u trenérů či na http://skvysehrad.cz/.

Těšíme se na viděnou!

Sokol Vyšehrad