Medailový turnaj zápasnických přípravek

Dne 2.4. proběhl turnaj přípravek na Bohemians Praha. Vyšehrad měl v soutěži 4 zápasníky. Pro kluky to byl jejich první turnaj. Pod vedením trenérů Jakuba Kruckého a Štěpána Šmejkala startovali, Karel Manyo, Vojtěch Kučera, Tomáš Chvojka a Jakub Seidl. Kluci zápasili výborně a všem se podařilo umístit do třetího místa a získat tak svou první zápasnickou medaili. Naši mladí zápasníci jsou velkým příslibem pro budoucnost zápasnického oddílu.

Výsledky turnaje:

Karel Manyo – 2.místo
Vojtěch Kučera – 3.místo
Tomáš Chvojka – 3.místo
Jakub Seidl – 3.místo

Na konci dubna, konkrétně 30.4., odjíždí seniorský tým Sokola Vyšehrad, společně s KA Smíchov, k třetímu ligovému kolu do Teplic. Rádi bychom v tomto kole navázali na naše předchozí výborné výsledky. V současné době jsou naši zápasníci na 3.místě ligové tabulky, což je vynikající výsledek. Zbývají ještě tři ligová kola, v Teplicích , na Vyšehradě a na Bohemians Praha. O dalších zápasech Vás budeme informovat.

Naši reprezentanti

zápasníci