Basketbal

Basketbalový klub Sokol Vyšehrad spadá do oddělení sportů a je jedním z hráčsky nejpočetnějších oddílů.

Vyšehradský basketbal patřil vždy mezi účastníky nejvyšších republikových soutěží. Jinak tomu není ani v současnosti. Zrovna minulou sezónu 2017/2018 tým mužů ″A″ pod vedením trenéra Miroslava Marka senzačně postoupil do 1. ligy (po NBL druhá nejvyšší republiková soutěž), do které se vrací    po 3 letech.

Basketbalový oddíl KK Sokola Vyšehrad je tvořen od přípravných oddílů přes kategorie U11 až U19 po kategorii Mužů. Podrobnější informace o soupiskách, vedení jednotlivých kategorií včetně kontaktů, trénincích a hracích dnech najdete na oficiálních stránkách našeho basketbalového oddílu: www.basketvysehrad.eu. Na těchto stránkách můžete sledovat mimo jiné i aktuální dění v klubu, rozpisy a výsledky jednotlivých zápasů i články a reportáže k nim.

V současnosti probíhá nábor do všech žákovských i mládežnických kategorií. V případě zájmu zapojení Vašeho syna do jednotlivé kategorie, využijte prosím náborový formulář na našich oficiálních stránkách v sekci ″NÁBOR″ viz. https://www.basketvysehrad.eu/nabor/ anebo kontaktujte přímo trenéra dané kategorie.

Odkazy:

Článek na Wikipedii