Mike Juřík se pyšní titulem mistra ČR, Kateřina odváží stříbro

Dne 14. 4. 2018 se zápasníci Sokola Vysehrad zúčastnili Mistrovství České republiky v kategorii žáků a juniorů. Náš oddíl reprezentovali Kateřina Vernerová v kategorii žaček a Mike Juřík v kategorii juniorů.

Kateřina (kategorie do 62 kg) získala po vynikajícím výkonu stříbrnou medaili. Ke zlatu chybělo velmi málo, vítězka měla k dobru  pouhé dva body a to ve světě zápasu není mnoho. Nutno podotknout, že Katka jela na první turnaj jejího života. Jelikož se jedná o velmi nadanou zápasnici, Vyšehrad ji rovnou vyslal na MČR.

Mike Juřík (kategorie do 61 kg) v této věkové kategorii odstartoval poprvé a rovnou se mu zadařilo. Po vynikajícím výkonu se mu podařilo vybojovat tutul mistra ČR. Mike je pro nás velkým příslibem do budoucna.

Trenérem obou zápasníků byl na MČR v Teplicích pyšný Jakub Krucký.