Ozvěna z Vyšehradské Sokolovny

Děkujeme všem, kteří se zúčastnili Noci Sokoloven. Pro ty z Vás, kteří nemohli být přítomni, máme krátké shrnutí.

V 17 hodin oficiálně začala Noc Sokoloven v Sokole Vyšehrad, chvíli po 18 už byla akce v plném proudu – děti řádily v tělocvičně. Mezi tím se venku na grilu dělalo kuřecí i vepřové maso, které nám ve čtvrtek výborně naložily maminky předškolat, a nechyběla ani zelenina. K tomu všemu jsme si promítali fotky z letošního soustředění oddílu sportovní gymnastiky. Po setmění, okolo 21 hodiny, jsme se vydali na lampionový průvod po schodech na Vyšehrad. Vyšehrad měl báječnou atmosféru a celý jsme ho společně po hradbách obešli. Po návratu jsme ty nejmenší uložili ke spánku a za tři hodiny už jsme je následovali všichni. Spalo se ve velké tělocvičně na kobercích pro akrobacii, klasických i doskokových žíněnkách.

Další den jsme po 8 hodině posnídali výborné buchty, které napekly maminky a o hodinu později už jsme stáli na nástupu. Dvouhodinového tréninku se aktivně zúčastnili i rodiče a vyzkoušeli si tak většinu nářadí, na kterých jejich ratolesti o trénincích dovádějí. Cvičilo se na akrobatických kobercích, na hrazdě, na kruzích a malé trampolínce se švédskou bednou. Tuto skvělou akci jsme před sobotním polednem rozpustili.

Všichni účastníci Noci Sokoloven před naší jednotou
Všichni účastníci Noci Sokoloven před naší jednotou
Děti vyrábějí transparent
Děti vyrábějí transparent
Občerstvení
Občerstvení