Vyšehradští v loňském roce uskutečnili 11 odběrů

V projektu Sokolská kapka krve ČOS skončila naše jednota na sdíleném 27.-28. místě se Sokolem Ostroměř.

Již od počátku projektu Sokolské kapky krve do něj přispívají členové naší jednoty. V roce 2021 jsme v naší sokolské župě třetí nejlepší jednotou v odběrech.

Výsledky kapky krve za rok 2021 za celou ČOS – Zdroj: časopis Sokol – březen 2022

Darujte Vyšehradskou krev

Máte chuť udělat dobrý skutek? Můžete jednoduše darovat svou krev. Počítá se jak běžný odběr, tak darování plazmy či krvinek. Veškeré informace najdete na webu Sokolské kapky krve. Následně musíte svůj odběr nahlásit svému vedoucímu týmu/oddílu či je rovnou zapsat k nám do tabulky do Google formuláře zde. Bez zapsání a nahlášení se do projektu odběr nezapočítá.