Výsledky z ligy zápasníků

Naši zápasníci hostili 4. kolo zápasnické ligy v sobotu 24. 10. 2015. Společné družstvo Vyšehradu a Smíchova skončilo na třetím místě.

Zápasnická liga je vyrovnaná, proto bylo 4. kolo divácky velmi atraktivní. Nejprve naše družstvo podlehlo vedoucímu týmu ligy Vítkovicím. Ve druhém utkání jsme podlehli těsně Teplicím. Ve třetím kole jsme o bod porazili Brno, bylo to nesmírně vyrovnané a dramatické utkání. Ve čtvrtém kole jsme porazili Bohemians/Hradec Králové.

 

Výsledky 4. kola:
Vyšehrad/Smíchov – Vítkovice 14:28
Vyšehrad/ Smíchov – Teplice 21:24
Vyšehrad/Smíchov – Brno 25:24
Vyšehrad/Smíchov – Bohemians/Hradec Králové 34:13

Tabulka ligy po 4.kole:
1. TJ Sokol Vítkovice – 32 bodů
2. SO Zápas Teplice – 16 bodů.
3. TAK Hellas Brno – 12 bodů
4. Společenství TJ Sokol Vyšehrad/KA Smíchov – 10 bodů
5. Společenství TJ Sokol Hradec Králové/ KZ Bohemians Praha – 10 bodů

Zajímavá je i tabulka ligy před posledním kolem, které bude 21. 11. 2015 na Bohemians Praha. Důležité je, že i v posledním kole máme šanci na medaili, na kterou ztrácíme pouhé dva body. Podle 4. kola je medaile pro náš tým  reálná, takže už se těšíme na poslední kolo ligy, na které Vás srdečně zveme.