Zápasníci čekají na příležitost

Máme pro Vás opožděně výsledky 2. kola zápasnické ligy. Družstvo Vyšehradu a Smíchova těsně prohrálo.

Soutěží se v několika váhových kategoriích ( 57, 61, 65, 2 x 74, 2 x 86, 97, 125). Váhy 74 a 86 jsou vždy zdvojené, jelikož se jedná o hodně obsazené kategorie. Vyšehradu a Smíchovu chybělo zastoupení v nejlehčí a v nejtěžší váze.

Detailní výsledky našeho družstva v 2. kole:logo zápasu

Vyšehrad/Smíchov – TAK Hellas Brno  18:26
Vyšehrad/Smíchov – Hradec Králové/Bohemians  18:24
Vyšehrad/Smíchov – Vítkovice 11:35
Vyšehrad/Smíchov – Teplice 19:26

Zápasnická liga je teprve na začátku. Výsledky jsou vyrovnané a v příštím kole může být vše obráceně.  Třetí kolo proběhne 18. 4. v Teplicích. Na sever Čech pojedou zápasníci již v plné sestavě. Doufáme tedy, že se Vyšehrad prosadí.

POZOR ZMĚNA TERMÍNU: V pořadí páté kolo ligy na Vyšehradě neproběhne 2. 5., ale až 24. 10. Oddíl zápasu pořádá tradiční podzimní turnaj (Memoriál Antonína Niče pro kategorii žáci, Memoriál Jana Budáka pro kategorii kadeti a Memoriál Miloslava Kloboučníka pro ostatní kategorie). Liga proběhne v rámci turnaje. Děkujeme za pochopení!