Zápasnická liga poprvé na Vyšehradě

V naší Sokolovně proběhne 24. 10. 2015 od 11 hodin turnaj v zápasu ve volném stylu. Jedná se o tři memoriály a 4. kolo celostátní zápasnické ligy. Od vzniku České republiky bude 1. zápasnická liga na Vyšehradě poprvé a doufáme, že ne naposledy.

Podzim na Vyšehradě bude ve znamení tradičních Vyšehradských memoriálů – Memoriál Antonína Niče pro kategorii žáci, Memoriál Jana Budáka pro kategorii kadeti a Memoriál Miloslava Kloboučníka pro kategorii 63kg ve věkové kategorii kadeti.

zápas

Samozřejmě bude turnaj součástí 4.kola první celostátní ligy ve volném stylu. Zde máme stále šanci bojovat o medaili. Potřebujeme uspět především na našem turnaji na Vyšehradě, proto budeme rádi, pokud nás přijdou povzbudit fanoušci v co největším počtu. Již nyní se na ligu systematicky připravujeme a nastoupíme v nejsilnější sestavě.