Dětské zápasnické memoriály na Vyšehradě

V sobotu 10. 11. jsme pořádali při příležitosti 111. let od založení našeho klubu zápasu, Memoriál Antonína Niče a Jana Budáka, ve volném stylu. Hned za dva týdny hostila naše tělocvična další memoriály pořádané KZ Bohemians.

Jedničkové výročí na Vyšehradě

Druhou listopadovou sobotu dorazilo k nám do tělocvičny jedenáct oddílů z celé ČR – dokonce přijeli borci až z Trenčína. Všem jim chceme moc poděkovat, že vytvořili skvělou atmosféru a pomohli nám tak oslavit toto jubileum. Všichni zápasníci bojovali jako lvi a bylo se na co koukat. V soutěži mužstev nakonec zvítězil Sokol Hnidousy-Motyčín, druhý skončil Olymp Praha a na třetím místě Nový Jičín. Závěrem chceme poděkovat i rozhodčím a všem, kteří nám pomohli s organizací turnaje a už se těšíme na příští ročník.

Memoriál Urbana a Veselého

Na Vyšehradě jede žíněnka naplno. Další listopadovou sobotu – 24. 11. zde pořádal KZ Bohemians Memoriál Urbana a Veselého. Kvůli velké marodce za nás mohli nastoupit pouze Štěpán s Jakubem, kteří skončili těsně pod stupni vítězů.