Účast na Silácké Litoveli

V sobotu 14. 5. 2016 se náš tým zápasníků zúčastnil každoroční silácké soutěže “Silácká Litovel”. Tuto soutěž pořádá paní Frištenská, která je praneteří slavného zápasníka Gustava Frištenského.
Jedná se o soutěž čtyřčlenných týmů v siláckém šestiboji. Disciplínami byli shyby na hrazdě, skok snožmo do dálky, přenášení břemen, vzpěračský nadhoz , přehazování medicimbalem přes hrazdu a bench press.

Za náš tým v této soutěží startovali Jakub Krucký – nejstarší účastník turnaje, Štěpán Šmejkal – nejmladší účastník turnaje, Daniel Wirth, Radek Zajíček. Vedoucím týmu byl Martin Šmejkal. Náš tým se s jednotlivými disciplínami vypořádal výborně a dosáhli jsme velmi slušných výsledků. Ve velmi silné konkurenci jsme skončili na 6.místě.

Náš tým

Rádi bych tímto poděkovali paní Frištenské za vynikající organizaci turnaje a za následnou prohlídku Litovelského Muzea s přednáškou.