Vyšehrad je druhým vícemistrem ligy v zápasu

Poslední listopadovou sobotu se konalo podlení 5. kolo ligy družstev seniorů ve volném stylu. Pořádajícím oddílem byl tým Bohemians Praha. Naše družstvo opět předvedlo vynikající výkon a v tomto kole skončilo na 3. místě, pod vedením trenérů Jakuba Kruckého a Bedřicha Pištíka. Tímto umístěním, jsme si upevnili bronzovou pozici v letošním ročníku ligy. Obhájili jsme krásné 3.místo z loňského roku. Jedná se o další vynikající výsledek našeho týmu Společenství TJ Sokol Vyšehrad/KA Smíchov. 

Společenství Sokol Vyšehrad a KA Smíchov
Společenství Sokol Vyšehrad a KA Smíchov

I když se finálového kola nemohlo účastnit družstvo z Brna, kvůli zdravotním důvodům, diváci mohli vidět zajímavé okamžiky. Vyšehrad byl o 6 bodů poražen Vítkovicemi (2:8), o 5 bodů si na nás vyšláply i Teplice (3:7). I tak se náš tým nezalekl a domácí družstvo Bohemians ve společenství s Hradcem Králové rozdrtil ve výsledku 6:3.

Pořadí 5. kola:
1. TJ Sokol Vítkovice                                                                                8 bodů
2. SO Zápas Teplice                                                                                  4 body
3. Společenství TJ Sokol Vyšehrad/KA Smíchov                               4 body
4.S polečenství Sokol H.Králové/KZ Bohemians Praha                   4 body
5. TAK Hellas Brno                                                                                   0 bodů

Výsledná tabulka ligy:
1. TJ Sokol Vítkovice                                                                               34 bodů
2. SO Zápas Teplice                                                                                 30 bodů
3. Společenství TJ Sokol Vyšehrad/KA Smíchov                               19 bodů
4. Společenství Sokol H.Králové/KZ Bohemians Praha                   11 bodů
5. TAK Hellas Brno                                                                                    6 bodů

Slavnostní nástup zápasníků
Slavnostní nástup zápasníků
Bronzová medaile
Bronzová medaile

K večeru proběhla oslava bronzové medaile za účasti členů ostatních oddílů, která byla zakončena slovy trenéra Jakuba Kruckého: “Rád bych tímto poděkoval všem zápasníkům a trenérům, kteří se podíleli na tomto výsledku a již teď se těšíme na další ročník ligy.”