Zápasníkům se ve 3. kole ligy dařilo

Máme pro vás výsledky 3.kola ligy seniorů. Toto kolo se zápasníkům opravdu povedlo a skončili na 3 místě. Byli kousek od druhého místa, ale prohráli s Teplicemi o jeden jediný bod, ve velice vyrovnaném, napínavém a divácky atraktivním utkání.

Výsledky Vyšehradu ve 3.kole:

  • Vyšehrad/Smíchov – Teplice     23:24
    Zajímavostí tohoto utkání byl souboj ve váze do 84 kg, kde se utkali dva loňští účastníci ME juniorů. Za nás to byl Aleš Palička a za Teplice Lukáš Adam. Našemu borci se podařilo zvítězit na lopatky.
  • Vyšehrad/Smíchov – Vítkovice    20:29
  • Vyšehrad/Smíchov – Bohemians/H. Králové    27:15
  • Vyšehrad/Smíchov – Brno    26:22

 

Sestava zápasnického týmu:

Náš tým
Náš tým

57 kg – Amin Islamly
61 kg – Ondřej Kubičina
65 kg – Petr Honsa, Štěpán Šmejkal, Abdulmedzid Džamalov
70 kg – Tomáš Jedlička
74 kg – Ivan Plop, Ali Rachimov
86 kg – Aleš Palička, Bakhtiyor Akhmedov, Roman Galus, Abdurakhim Zairov,
Hubert Otipka

97 kg – Alexandr Štefan, Maksym Zhadan
125 kg – zatím neobsazena

Trenéři týmu:
Jakub Krucký, Bedřich Pištík

 

Celkově jsou vyšehradští po 3 kolech na pátém místě. Tabulka je však velice vyrovnaná.
Vítkovice mají 24 bodů, Teplice, Brno a Bohemians/H. Králové všichni 10 bodů, Vyšehrad/Smíchov 6 bodů. Ještě jsou do konce soutěže dvě podzimní pražská kola. Doufáme, že se zápasníkům podaří dostat na medailové příčky.