Vyhráli jsme brněnské kolo zápasnické ligy

Společenství zápasiníku z Vyšehradu a ze Smíchova má za sebou už první dvě kola zálasnické ligy. V Hradci Králové se jim i přes slabší účast podařilo vybojovat 4 body. Z braněnského kola, které se konalo 1. 4. se jim podařilo zvítězit a urvat 7 bodů. Náš tým je zatím na pomyslné stříbrné pozici v tabulce.

1. kolo – 26. 3. – Hradec Králové

K prvnímu letošnímu kole odjížděl náš tým Vyšehrad/Smíchov jako obhájce loňského bronzu. V tomto kole jsme nemohli nastoupil v nejsilnější sestavě ( zranění, práce). I přes tento fakt jsme se umístili na vynikajícím třetím místě. Kluci zápasili výborně a všichni udělali pro výsledek maximum.

Výsledky jednotlivých utkání:
Vyšehrad/Smíchov – TAK Hellas Brno                5:4
Vyšehrad/Smíchov – TJ Sokol Vítkovice              4:5
Vyšehrad/Smíchov – TJ Sokol Hradec Králové   8:1
Vyšehrad/Smíchov  – SO Zápas Teplice              3:7

1. kolo zápasnické ligy - vítěz Štěpán Šmejkal
1. kolo zápasnické ligy – vítěz Štěpán Šmejkal

2. kolo – 1. 4. – Brno

Ke druhému kolu jsme cestovali Brna. Naše sestava byla silnější, chyběli nám pouze dvě nejvyšší hmotnostní kategorie. I přes tento fakt se nám podařil obrovský úspěch. Celé ligové kolo v Brně jsme vyhráli. Je to porvé, co se nám podařilo vyhrát celé ligové kolo. Naši členové podali vynikající výkony. Tabulka se velice vyrovnala a zápasnická liga tak bude letos velice napínavá.

Výsledky jednotlivých utkání:
Vyšehrad/Smíchov – TJ Sokol Hradec Králové      8:1
Vyšehrad/Smíchov – TJ Sokol Vítkovice                  5:5
Vyšehrad/Smíchov – TAK Hellas Brno                    6:4
Vyšehrad/Smíchov  – SO Zápas Teplice                  6:4

Tabulka po druhém ligovém kole:
1. TJ Sokol Vítkovice                                                        12
2. Vyšehrad/Smíchov                                                      11
3. SO Zápas Teplice                                                         10
4. TAK Hellas Brno                                                           6
5. TJ Sokol Hradec Králové                                             1